O nas

 
Szanowni klienci.
 
       Hurtownia "MUSSI-PŁYTA" działa na rynku od 2013r. Jesteśmy partnerem Strefy Płyty Kronospan. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm stolarskich, w swojej ofercie posiadamy między innymi płyty meblowe, blaty robocze, fronty meblowe oraz akcesoria meblowe. Wykonujemy również usługi cięcia i okleinowania płyt. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów dysponujemy samochodem  przystosowanym do przewozu zakupionego asortymentu.
 
Jesteśmy prężną i rozwijającą się firmą, zapewniającą wysoką jakość oferowanych usług i produktów.
 
 
 
 

 

 
2 20170825_141555 mussi_1

Współpracujemy z:

Kontakt

 

P.H.U. MUSSI-PŁYTA S.C.
ul. Działkowa 19
65-767 Zielona Góra
 
pon.-pt. godz. 800-1600
tel/fax: (68) 451 60 90
tel. kom.: 532 183 024
 
 
 
 Wiem, że wysłanie zapytania za pomocą niniejszego formularza jest wyrażeniem zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.H.U. MUSSI - PŁYTA S.C. z siedzibą w Zielonej Górze. Dane osobowe podane w korespondencji z Administratorem są wykorzystywane w celu udzielenia Użytkownikowi odpowiedzi dotyczącej zapytania. Zapoznała/em się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych przez Administratora tych danych, jakim jest P.H.U. MUSSI - PŁYTA S.C.

Mam świadomość, że udzielenie zgody jest dobrowolne i podlega prawu odwołania tej zgody w dowolnym momencie oraz, że cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 
 

Mapa dojazdu

 

© Copyright: Jawasoft. Strona wykorzystuje pliki cookies.